WORKSHOP ČCHI-KUNG PRO ŽENY s Hanou Suberovou | ONLINE

25.10.2022

Místo: Online, Zoom

Datum a čas: 25.10. 18-20.30

Cena: 500,- (snížená cena 450,- pro absolventky,-)

Lektorka: Hana Suberová

Více zde: www.jogahormonalni.cz/cchi-kung

ČCHI-KUNG PRO ŽENY POMÁHÁ ZKLIDNIT, UVOLNIT A PODPORUJE IMUNITU. JE VELMI VHODNÝ PŘI BOLESTIVÉ MENSTRUACI, AUTOIMUNITÍCH ONEMOCNĚNÍCH, CYSTÁCH V PRSOU A VAJEČNÍCÍCH, MYOMECH, V MENOPAUZE A PŘI SNAZE O OTĚHOTNĚNÍ. 

Sestava čchi-kung pro ženy je relaxačně pohybové cvičení, které pomáhá zklidnit, uvolnit a je vhodné při ženských obtížích. Pomáhá podpořit plodnost, je vhodné při menstruačních obtížích a také v menopauze.

Na workshopu projdeme základní principy čchi-kung pro ženy a jak jej lze využít během dne. Sestavu Čchi kung zářícího lotosu pro ženy vytvořila čínská učitelka Daisy Lee.

Projdeme celou sestavu složenou z automasáží včetně akupresurních bodů pro dobře fungující hormonální systém, poklepů těla, které uvolňují toxiny a stagnující energii. Dále společně budeme zpívat tibetské léčivé zpěvy, které uvolňují napětí z různých částí těla. K cvičení také patří sestavy pro očištění těla a celkovou harmonizaci.

Na praktických ukázkách se budeme učit, jak si udržet energii, jak se chovat v různých těžších životních situacích tak, abychom energii neztrácely.

Vhodné i pro začátečnice.