Spojuje nás přesvědčení, že zdravý pohyb a klidná mysl významně přispívají ke šťastnému a spokojenému životu. S radostí Vám předáváme naše zkušenosti a pomáháme Vám růst.


Nenašli jste program v kalendáři akcí? Napište nám a můžeme ho uspořádat formou individuálního programu. 


ANTISTRESOVÁ CVIČENÍ NA DOMA

Na minikurzu Antistresové cviky na doma se naučíte využívat velmi jednoduché pohybové, dechové a mentální techniky proti stresu a na zklidnění, které vám zkvalitní váš běžný den. Ke kurzu také obdržíte podrobné pracovní listy, které vám pomohou techniky aktivně využívat v běžném dni.  

AUTOTERAPIE JÓGOU

Autoterapie jógou je velmi jemné cvičení pro prohloubení kontaktu se svým vlastním tělem.

ČCHI KUNG PRO ŽENY

Jemné cvičení pro duševní a fyzickou rovnováhu pro ženy. Systém složený z poklepů, masáží a léčebných tibetských zpěvů je vhodný i pro těhotné ženy, jako podpora při léčbě rakoviny prsu a pro ženy, které chtějí podpořit své zdraví.

DECHEM PROTI STRESU

Během semináře se naučíte různé dechové techniky, jak a kdy je využít v rámci všedního dne a také, jak dech využít v relaxaci a meditaci. Veškeré techniky jsou přiblíženy civilní formou tak, aby byly zejména využitelné ke zlepšení Vašeho života.

HORMONÁLNÍ JÓGA

Naučte se cvičení, které podpoří Vaše hormonální zdraví. Sestavy jsou tři. Pro ženy, muže a diabetiky. Cvičení je vhodné při hormonální dysbalanci a působí proti stresu.

JÓGA SMÍCHU

Není nutné se smát přirozeně, abychom se cítili šťastní. Pomocí tzv. smíchocviků rozhýbáváme bránici, která postupně reaguje tak, že vzniká přirozený smích. Cvičení je zakončeno závěrečnou relaxací.

RELAXAČNĚ POHYBOVÉ AKTIVITY S DĚTMI

Jak lze využít relaxační a pohybové aktivity v práci s dětmi ve školce, škole, či mimoškolním zařízení? Praktický seminář nejen pro pedagogy. 

ZÁKLADY ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Jak se ke svému tělu chovat v různých ročních obdobích? Co jsou to meridiány? Proč pít teplou vodu? To jsou otázky, které vám zodpoví zkušená praktička TČM.

ZÁKLADY MEDITACE

Naučte se jednoduché meditační techniky pro zklidnění mysli. 

ZÁKLADY ZDRAVÉHO POHYBU

Kurz pro lektory, kteří se věnují zdravému pohybu. Kurz vede zkušená fyzioterapeutka