Letní třídenní prožitkový kurz čchi-kung pro ženy | PRAHA

23.08.2024

Místo: Dům Rukou Světla, Liblická 5, Praha - Hloubětín

Datum a čas: 23.-25.8. pátek 18-20.30, sobota 9-15, neděle. 9-14

Cena: 3500,-/osobu

snížená cena: 3200,-/ osobu, pro dvě osoby společně, pro ženy na mateřské, seniorky a studentky a se slevovým kódem. 2900.-/osobu pro absolventky kurzů u Hanky

Lektorka: Hana Suberová

Více zde: www.jogahormonalni.cz/cchi-kung

ČCHI-KUNG PRO ŽENY POMÁHÁ ZKLIDNIT, UVOLNIT A ZLEPŠIT  ZDRAVOTNÍ STAV

Informace: Cvičení je věnováno všem ženám, učí nás vážit si svého těla, pečovat o něj a vyzařovat nádhernou energii kolem sebe. 

Program: Společně se hravou formou budeme učit jak si udržet energii, jak se chovat v různých těžších životních situacích tak, abychom energii neztrácely, cítily se dobře a zdravé. Zaměříme se také na prožitek hlubokého vnitřního klidu. Zaměříme se na prožitek hlubokého vnitřního klidu. Na tomto kurzu máme mnoho prostoru na trénink všímavosti, aktivity podporujicí emoční rovnováhu, dechová cvičení a další hry, které během klasických kurzů nestíháme.

Projdeme celou sestavu složenou z automasáží včetně akupresurních bodů pro dobře fungující hormonální systém, poklepů těla, které uvolňují toxiny a stagnující energii. Dále společně budeme zpívat tibetské léčivé zpěvy, které uvolňují napětí z různých částí těla. K cvičení také patří sestavy pro očištění těla a celkovou harmonizaci a lotos vyrůstající z vody.

O lektorce: Lektorka Hana Suberová je lektorkou čchi-kung zářícího lotosu pro ženy podle Daisy Lee.