Letní mindfulness výcvik pro lektory a veřejnost | ONLINE

15.07.2024

Místo: Online, Zoom (záznam lekcí je k dispozici do 30.9.)

Datum a čas: 5x pondělí 15.7.-12.8. 19-20.45

Cena: 5200,-/ osobu při přihlášení do 30.6., (od 1.7. cena 5900,-/ osobu).

Absolventy kurzů se mnou 4900,-/ osobu

platbu kurzu je možné po dohodě rozložit do dvou splátek, možnost úhrady z FKSP

V ceně kurzu je 5 online setkání, antistresová videa, relaxační nahrávky, pracovní listy a bonus přednášky s odborníky.

Po odevzdání práce na zvolené téma získáte certifikát. 

Lektorka: Hana Suberová

MINDFULNESS JSOU TECHNIKY, KTERÉ POMÁHAJÍ ZVÝŠIT KONCENTRACI, LÉPE POCHOPIT DĚJE, KTERÉ SE ODEHRÁVAJÍ UVNITŘ NÁS A ELIMINOVAT STRES

Pro koho je výcvik určen? 

  • Pro lektory a pedagogy
  • Pro pomáhající profese
  • Pro osobní praxi

Témata mindfulness výcviku: 

  • Tělo a emoce
  • Síla, stabilita, rovnováha
  • Dech a co s ním umíme
  • Relaxační, koncentrační a meditační techniky
  • Sestavení vlastních programů pro sebe a pro ostatní

Program: Každé setkání projedeme jedno téma teoreticky a prakticky. K tomu budete mít pracovní listy s úkoly a náměty k osobí praxi a přednášku s odborníkem. Ke každému tématu také budete mít audio a video nahrávky. Vše je možné sledovat ze záznamu.

Co vám kurz přinese? Naučíte se lépe zvládat náročné situace, zažijete kouzlo pozornosti do přítomného okamžiku, sníží se stres a eliminují zdravotní obtíže (vysoký tlak, bolesti zad, vyčerpání, hormonální a zažívací obtíže, nespavost). Naučíte se pomoci ostatním v náročných situacích, aniž byste se cítili vyčerpaní a  budete umět sestavit samostatný minfulness program nebo mindfulness techniky vhodně řadit do jiných programů (například ve škole, v práci nebo v práci s klienty).

ZPĚTNÉ VAZBY ÚČASTNÍKŮ MÝCH KURZŮ: 

"Dobrý den, Hani, zatím jsme se neviděli naživo, ale cvičím pilně. Mám zajímavý úkaz, např. když se sprchuji, vnímám dotek a kvalitu kůže úplně jinak, jako bych měla jiné ruce nebo pokožku. Také se mi lépe zvládají okamžiky stresu, kdy úplně normálně dýchám a nejsem v napětí."

"Díky Ti za tu možnost a Tvá nabíjející energie mě bude dlouho hladit po duši. Jsem ráda, že taková možnost je na dálku se něco hezkého naučit. Lekcí pro mě byl i Tvůj nesmírně vlídný projev a vzhled."

"Milá Hanko, děkuji za moc pěkné cvičení, oba kurzy byly pro mě přínosné, první kurz jsem se cviky spíše učila a druhý kurz jsem si zacvičila a vnímala opravdu prohloubené dýchání i tělo "více v prostoru" a energii. "