ZAČNĚTE S NÁMI RŮST

Vzdělávací programy a kurzy pro osobní rozvoj. 

Pro jednotlivce, školy, školky a pro firmy. 

Spojuje nás přesvědčení, že zdravý pohyb a klidná mysl významně přispívají ke šťastnému a spokojenému životu. S radostí Vám předáváme naše zkušenosti a pomáháme Vám růst.


ANTISTRESOVÉ TECHNIKY

Na minikurzu Antistresové techniky se naučíte využívat velmi jednoduché pohybové, dechové a mentální techniky proti stresu a na zklidnění, které vám zkvalitní váš běžný den. Ke kurzu také obdržíte podrobné pracovní listy, které vám pomohou techniky aktivně využívat v běžném dni.  

ČCHI KUNG PRO ŽENY

Jemné cvičení pro duševní a fyzickou rovnováhu pro ženy. Systém složený z poklepů, masáží a léčebných tibetských zpěvů je vhodný i pro těhotné ženy, jako podpora při léčbě rakoviny prsu a pro ženy, které chtějí podpořit své zdraví.

DECHEM PROTI STRESU

Během semináře se naučíte různé dechové techniky, jak a kdy je využít v rámci všedního dne a také, jak dech využít v relaxaci a meditaci. Veškeré techniky jsou přiblíženy civilní formou tak, aby byly zejména využitelné ke zlepšení Vašeho života.

HORMONÁLNÍ JÓGA

Naučte se cvičení, které podpoří Vaše hormonální zdraví. Sestavy jsou tři. Pro ženy, muže a diabetiky. Cvičení je vhodné při hormonální dysbalanci a působí proti stresu.

JÓGA SMÍCHU

Není nutné se smát přirozeně, abychom se cítili šťastní. Pomocí tzv. smíchocviků rozhýbáváme bránici, která postupně reaguje tak, že vzniká přirozený smích. Cvičení je zakončeno závěrečnou relaxací.

RELAXAČNĚ POHYBOVÉ AKTIVITY S DĚTMI

Jak lze využít relaxační a pohybové aktivity v práci s dětmi ve školce, škole, či mimoškolním zařízení? Praktický seminář nejen pro pedagogy. 

TERAPIE JÓGOU

Terapie jógou je velmi jemné cvičení pro prohloubení kontaktu se svým vlastním tělem a zaměření na jeho potřeby. 

ZÁKLADY ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Jak se ke svému tělu chovat v různých ročních obdobích? Co jsou to meridiány? Proč pít teplou vodu? To jsou otázky, které vám zodpoví zkušená praktička TČM.

ZÁKLADY MEDITACE

Naučte se jednoduché meditační techniky pro zklidnění mysli. 

ZÁKLADY ZDRAVÉHO POHYBU

Kurz pro lektory, kteří se věnují zdravému pohybu. Kurz vede zkušená fyzioterapeutka